Boréns bordslampa

Boréns bordslampa
Boréns bordslampa
Boréns bordslampa
Boréns bordslampa
Boréns bordslampa
Boréns bordslampa

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORÉNS, bordslampa, 1900-talets andra hälft, lackerad metall, höjd ca 55 cm, diameter ca 44 cm

Slitage och repor

861981

2021-01-09