Sifoner 2 st

Sifoner 2 st
Sifoner 2 st
Sifoner 2 st
Sifoner 2 st
Sifoner 2 st
Sifoner 2 st
Sifoner 2 st
Sifoner 2 st

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIFONER, 2 st, 1900-talets första hälft, London, vitmetall och glas, höjd ca 35 cm, en patronhållare medföljer

Bruksslitage

861984

2021-01-07