Britt-Marie Sundström oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

12 000 SEK

BRITT-MARIE SUNDSTRÖM (född 1940): Kubistisk komposition, monogramsignerad, a tergo signerad BrittMarie Sundström, olja på duk, 110x120 cm

861987

2021-01-09