Servis Rosenthal

Servis Rosenthal
Servis Rosenthal
Servis Rosenthal
Servis Rosenthal
Servis Rosenthal
Servis Rosenthal
Servis Rosenthal
Servis Rosenthal
Servis Rosenthal
Servis Rosenthal
Servis Rosenthal
Servis Rosenthal
Servis Rosenthal
Servis Rosenthal

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROSENTHAL, kaffe/teservis, 66 dlr, Tyskland, porslin, bestående av: 12 tekoppar med fat, 18 kaffekoppar med fat, 12 moccakoppar med fat, 1 tekanna, 1 kaffekanna, 17 assietter, 1 mjölkkanna, 2 gräddkannor, 2 sockerskålar med lock, 6 fat, 1 tekopp medföljer samt 1 moccakopp med nagg medföljer

Visst slitage

861989

2021-01-12