Gruvlyktor mässing

Gruvlyktor mässing
Gruvlyktor mässing
Gruvlyktor mässing
Gruvlyktor mässing
Gruvlyktor mässing
Gruvlyktor mässing

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRUVLYKTOR, 1 par, mässing, New York, 1900-talets slut, höjd exkl. hänkel ca 22 cm

Smärre slitage

861991

2021-01-09