Väggrelieff av Gunvor Olin-Grönqvist

Såld för:

110 EUR

Utropspris

200 EUR

GUNVOR OLIN-GRÖNQVIST VÄGGRELIEF, Bägare och frukter, signerad GOG Arabia, 1960-tal, stengods, 19 x 53,5 cm

861996

2021-01-10