Skulptur Jungfru Maria

Skulptur Jungfru Maria
Skulptur Jungfru Maria
Skulptur Jungfru Maria
Skulptur Jungfru Maria
Skulptur Jungfru Maria
Skulptur Jungfru Maria

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, sakral, 1800-talets första hälft, föreställande helige Stefanos (Saint Stephen), träskuret furu, bemålad och förgylld, med upphängning, höjd 99 cm

Färgbortfall

861997

2021-01-09