Carl Zeiss Jena mikroskop

Carl Zeiss Jena mikroskop
Carl Zeiss Jena mikroskop
Carl Zeiss Jena mikroskop
Carl Zeiss Jena mikroskop
Carl Zeiss Jena mikroskop
Carl Zeiss Jena mikroskop
Carl Zeiss Jena mikroskop
Carl Zeiss Jena mikroskop

Såld för:

100 EUR

Utropspris

200 EUR

MIKROSKOP, mässing och metall, Carl Zeiss Jena Nr.292637, 1920/30-tal, I träschatull med lås och nyckel, chatull 38x23,5x22,5 cm

Smärre slitage, ej genomgången, ej funktionstestad

861999

2021-01-10