Joan Miro färglitografier

Joan Miro färglitografier
Joan Miro färglitografier

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): (2) Kompositioner, ur "Derrière le Miroir", osignerade samt onumrerade färglitografier, ca 36x26 cm vardera

Ej examinerade ur ram

862001

2021-01-07