Bengt Lindström färglitografi

Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi
Bengt Lindström färglitografi

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, färglitografi, signerad Lindstöm, numrerad 92/100, bildmått ca 71x50 cm

862004

2021-01-09