Liisa Johansson-Pape bordslampa

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

300 EUR

LISA JOHANSSON-PAPE, bordslampa, Orno, 1900-talets mitt, vitmålad metallskärm, mässing, ca höjd 45 cm.

Smärre slitage, liten buckla

862006

2021-01-10