Heikki Turunen lampor 3 st

Heikki Turunen lampor 3 st
Heikki Turunen lampor 3 st
Heikki Turunen lampor 3 st
Heikki Turunen lampor 3 st
Heikki Turunen lampor 3 st
Heikki Turunen lampor 3 st

Såld för:

Osåld

Utropspris

100 EUR

HEIKKI TURUNEN, lampor, 3 st., bordslampa och två takspotlights för skena, Orno 1980-tal, justerbara, diameter ca 20 cm

Ställvis slitage, färgbortfall, ej funktionstestad.

862009

2021-01-10