Klubbat för:
Osåld
Utropspris
100 EUR
HEIKKI TURUNEN, lampor, 3 st., bordslampa och två takspotlights för skena, Orno 1980-tal, justerbara, diameter ca 20 cm
Ställvis slitage, färgbortfall, ej funktionstestad.
862009
2021-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här