Matbord Haslev Möbelsnickeri

Matbord Haslev Möbelsnickeri
Matbord Haslev Möbelsnickeri
Matbord Haslev Möbelsnickeri
Matbord Haslev Möbelsnickeri
Matbord Haslev Möbelsnickeri
Matbord Haslev Möbelsnickeri
Matbord Haslev Möbelsnickeri
Matbord Haslev Möbelsnickeri

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HASLEV MÖBELSNICKERI, matbord, bok, Danmark, 1900-talets slut, etikettmärkt, med 3 iläggsskivor, höjd ca 71, 170x99 cm, skivorna á 48 cm

Slitage, märken, fläckar

862011

2021-01-08