Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HASLEV MÖBELSNICKERI, matbord, bok, Danmark, 1900-talets slut, etikettmärkt, med 3 iläggsskivor, höjd ca 71, 170x99 cm, skivorna á 48 cm
Slitage, märken, fläckar
862011
2021-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här