Göran Malmvall soffa

Göran Malmvall soffa
Göran Malmvall soffa
Göran Malmvall soffa
Göran Malmvall soffa
Göran Malmvall soffa
Göran Malmvall soffa
Göran Malmvall soffa
Göran Malmvall soffa
Göran Malmvall soffa
Göran Malmvall soffa

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GÖRAN MALMVALL, soffa, Svensk Fur, Karl Andersson & Söner, 1900-talets mitt, sportstugemöbel, stomme i massiv furu, sitthöjd 37,5 cm, bredd ca 120 cm

Bruksslitage, sprickor och färgrester på bakstycke

862017

2021-01-09