Göran Malmvall soffa
Klubbat för:
4 200 SEK
4 000 SEK
GÖRAN MALMVALL, soffa, Svensk Fur, Karl Andersson & Söner, 1900-talets mitt, sportstugemöbel, stomme i massiv furu, sitthöjd 37,5 cm, bredd ca 120 cm
Bruksslitage, sprickor och färgrester på bakstycke
862017
2021-01-09