Lisa Rinnevuo färglitografi

Lisa Rinnevuo färglitografi
Lisa Rinnevuo färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA RINNEVUO (född 1972): Porträtt, signerad Lisa Rinnevou, 58/190, gicleéprint, bladmått ca 40x37 cm

862018

2021-01-09