Tony Landberg

Tony Landberg
Tony Landberg
Tony Landberg
Tony Landberg

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TONY LANDBERG (född 1941): "Stor & Liten", signerad och daterad Tony Landberg 1982, 4/7, pigmentutskrift på fineart papper, bildmått ca 70x54 cm

862023

2021-01-09