Köpmansdisk
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KÖPMANSDISK, 1900-talets senare hälft, bemålat trä, delvis klädd i plåt med reliefdekor, 2 lådor i sarg, höjd ca 90, 200x79 cm
Renoverad, bruksslitage, skiva med borrhål, torrsprickor, träbortfall på fötter
862025
2021-01-07