Köpmansdisk

Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk
Köpmansdisk

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KÖPMANSDISK, 1900-talets senare hälft, bemålat trä, delvis klädd i plåt med reliefdekor, 2 lådor i sarg, höjd ca 90, 200x79 cm

Renoverad, bruksslitage, skiva med borrhål, torrsprickor, träbortfall på fötter

862025

2021-01-07