Satsbord 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, infälld glasskiva, 42, 51x51 cm

Brukslitage, smärre ytskador

862027

2021-01-09