Angelus herrarmbandsur

Angelus herrarmbandsur
Angelus herrarmbandsur
Angelus herrarmbandsur
Angelus herrarmbandsur
Angelus herrarmbandsur
Angelus herrarmbandsur
Angelus herrarmbandsur
Angelus herrarmbandsur
Angelus herrarmbandsur
Angelus herrarmbandsur

Såld för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ANGELUS, armbandsur, Extra, stål, 1940-tal, manuell, kronograf, boettnr. 193974, cal 215, fixoflexarmband, diameter 37 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, grynig visarställning, slitage

862030

2021-01-09