Skänkskåp gustaviansk stil

Skänkskåp gustaviansk stil
Skänkskåp gustaviansk stil
Skänkskåp gustaviansk stil
Skänkskåp gustaviansk stil
Skänkskåp gustaviansk stil
Skänkskåp gustaviansk stil
Skänkskåp gustaviansk stil
Skänkskåp gustaviansk stil
Skänkskåp gustaviansk stil
Skänkskåp gustaviansk stil

Såld för:

7 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÄNKSKÅP, gustaviansk stil, omkring 1900-tal, gråmålad, beslag med överdelar i form av rosettgirlander, kannelerade sidor, skåpdel med en bakomliggande hylla, höjd 108, 106x46 cm, nyckel medföljer

Färgavskav, bruksslitage

862032

2021-01-09