Bordslampor marmor

Bordslampor marmor
Bordslampor marmor
Bordslampor marmor
Bordslampor marmor
Bordslampor marmor
Bordslampor marmor
Bordslampor marmor
Bordslampor marmor
Bordslampor marmor
Bordslampor marmor

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, Italien, polerad marmor, blomsterdekor, stämplad made in Italy, höjd ca 51 cm

Nagg, skärmar medföljer

862042

2021-01-09