Satsbord England

Satsbord England
Satsbord England
Satsbord England
Satsbord England
Satsbord England
Satsbord England
Satsbord England
Satsbord England

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

SATSBORD, 1 par, bonade, 3-delade, England, 1900-talets andra hälft, skivor med skinnimitation, höjd ca 56, 54x41 cm

Slitage, sprickor, ytskador

862044

2021-01-09