Stolar 1700-tal barock

Stolar 1700-tal barock
Stolar 1700-tal barock
Stolar 1700-tal barock
Stolar 1700-tal barock
Stolar 1700-tal barock
Stolar 1700-tal barock
Stolar 1700-tal barock
Stolar 1700-tal barock
Stolar 1700-tal barock
Stolar 1700-tal barock

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, bemålade, 1700-talets början, barock, skuren dekor, genombruten ryggbricka, sitthöjd ca 51 cm

Kompletterade, renoverade, senare delar

862046

2021-01-09