Stolar 1700-tal barock
2021-01-09
862046
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 1 par, bemålade, 1700-talets början, barock, skuren dekor, genombruten ryggbricka, sitthöjd ca 51 cm
Kompletterade, renoverade, senare delar