Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

P TÖRNEMAN, soffbord, skiva i emaljarbete signerad P Törneman samt daterad 1964, höjd ca 39, 86x86 cm

Bruksslitage

862047

2021-01-12