Klubbat för:
Osåld
Utropspris
5 000 SEK
SÄNG, 1900-talets mitt, möjligen Svenskt Tenn, stomme av bambu och dekor i rotting, höjd 95, längd 208, bredd 110 cm
Bruksslitage
862048
2021-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här