Säng, 1900-talets mitt

Säng, 1900-talets mitt
Säng, 1900-talets mitt
Säng, 1900-talets mitt
Säng, 1900-talets mitt
Säng, 1900-talets mitt
Säng, 1900-talets mitt
Säng, 1900-talets mitt
Säng, 1900-talets mitt
Säng, 1900-talets mitt
Säng, 1900-talets mitt

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

SÄNG, 1900-talets mitt, möjligen Svenskt Tenn, stomme av bambu och dekor i rotting, höjd 95, längd 208, bredd 110 cm

Bruksslitage

862048

2021-01-09