Schatull

Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SCHATULL, 1800-talets andra hälft, fanerat i rot, lister och dekor i mässing, ca 6x31x24 cm

Låst, saknar nyckel

862049

2021-01-07