Schatull
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
SCHATULL, 1800-talets andra hälft, fanerat i rot, lister och dekor i mässing, ca 6x31x24 cm
Kuntoraportti
Låst, saknar nyckel
862049
Päivämäärä:
2021-01-07