Stolpar

Stolpar
Stolpar
Stolpar
Stolpar
Stolpar
Stolpar

Såld för:

6 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLPAR, 6 st, 1800-talets mitt, gjutjärn, bemålade, i form av kolonner, höjd ca 75 cm

Väderrelaterat slitage, färgbortfall, rost

862052

2021-01-07