Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLPAR, 6 st, 1800-talets mitt, gjutjärn, bemålade, i form av kolonner, höjd ca 75 cm
Väderrelaterat slitage, färgbortfall, rost
862052
2021-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här