Stolpar

Stolpar
Stolpar
Stolpar
Stolpar
Stolpar
Stolpar

Såld för:

7 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLPAR, 5 st, 1800-talets mitt, gjutjärn, bemålade, i form av kolonner, höjd ca 108 cm

Väderrelaterat slitage, färgbortfall, rost, fot med skada

862053

2021-01-07