Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATBORD, 1960-tal, teak, med utdragara skivor, höjd ca 74, 120x80, utdragsskivor 2x30 cm
Bruksslitage, ställvist kräftigt, fanerbitar fattas
862054
2021-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här