Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATBORD, 1960-tal, teak, med utdragara skivor, höjd ca 74, 120x80, utdragsskivor 2x30 cm

Bruksslitage, ställvist kräftigt, fanerbitar fattas

862054

2021-01-12