Golvlampa för industri

Golvlampa för industri
Golvlampa för industri
Golvlampa för industri
Golvlampa för industri
Golvlampa för industri
Golvlampa för industri
Golvlampa för industri
Golvlampa för industri
Golvlampa för industri
Golvlampa för industri

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, för industri, 1900-talets första hälft, märkt Esetlampan, reglerbar höjd

Slitage, ytskador

862055

2021-01-09