Vicke Lindstrand

Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VICKE LINDSTRAND (1904-1983), vaser, Upsala Ekeby, stengods, signerade stämpelmärkta EKEBY och V.L, höjd 15 - 16 cm, diam på bredaste stället ca 16 cm.

Smärre slitage

862056

2021-01-09