Metronom

Metronom
Metronom
Metronom
Metronom
Metronom
Metronom
Metronom
Metronom
Metronom
Metronom
Metronom
Metronom
Metronom
Metronom

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

METRONOM, Maelzel Paquet, Frankrike, fodral av mahogny, signerad i tush invändigt av tillverkaren, höjd ca 23 cm

Smärre slitage

862057

2021-01-09