Stolpar gjutjärn

Stolpar gjutjärn
Stolpar gjutjärn
Stolpar gjutjärn
Stolpar gjutjärn
Stolpar gjutjärn
Stolpar gjutjärn

Såld för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLPAR, 6 st, 1800-talets mitt, gjutjärn, bemålade, höjd ca 85 cm

Väderrelaterat slitage, färgbortfall, rost, en stolpe med skada

862061

2021-01-07