Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLPAR, 6 st, 1800-talets mitt, gjutjärn, bemålade, höjd ca 85 cm
Väderrelaterat slitage, färgbortfall, rost, en stolpe med skada
862061
2021-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här