Klubbat för:
3 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
STOLPAR, 6 st, 1800-talets mitt, gjutjärn, bemålade, höjd ca 85 cm
Zustandsbeschreibung
Väderrelaterat slitage, färgbortfall, rost, en stolpe med skada
862061
2021-01-07
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner