Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets första hälft, etsad dekor av Nils Holgerssons underbara resa genom Sverige, mässingsupphängning, höjd ca 72 cm

Anlupen, mindre nagg, upphängning med smärre bristning, ej funktionstestad

862063

2021-01-07