Yrjö Kukkapuro stolar 4 st

Yrjö Kukkapuro stolar 4 st
Yrjö Kukkapuro stolar 4 st
Yrjö Kukkapuro stolar 4 st
Yrjö Kukkapuro stolar 4 st
Yrjö Kukkapuro stolar 4 st
Yrjö Kukkapuro stolar 4 st
Yrjö Kukkapuro stolar 4 st
Yrjö Kukkapuro stolar 4 st

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YRJÖ KUKKAPURO, "Moderno", L-32, karmstolar, 4 st, Lepokalusto, 1970-tal, klädda i vinröd textil, sitthöjd ca 41, bredd 58, totalhöjd 80 cm

Bruksslitage

862069

2021-01-09