Michael Jordan basketskor Barcelona 1992

Såld för:

Osåld

Utropspris

30 000 SEK

MICHAEL JORDAN, AIR JORDAN VII Olympic 1992 vintage, 1 par, båda signerade, US 9, märkta med nummer 9. NIKE

PROVENIENS:
Nuvarande ägare representerade Nike under de olympiska spelen i Barcelona 1992 och erhöll där de signerade skorna.

Med dedikationer: vänstersko "To Peder/Michael Jordan", högersko "To Hasse/Michael Jordan".
Oanvända

862081

2021-01-09