Kunglig Dansk Musselmalet

Kunglig Dansk Musselmalet
Kunglig Dansk Musselmalet
Kunglig Dansk Musselmalet
Kunglig Dansk Musselmalet
Kunglig Dansk Musselmalet
Kunglig Dansk Musselmalet
Kunglig Dansk Musselmalet
Kunglig Dansk Musselmalet
Kunglig Dansk Musselmalet
Kunglig Dansk Musselmalet

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KUNGLIG DANSK. "Musselmalet", tekanna, porslin, 1800-tal, oval form, räfflad yta, höjd ca 10, längd 23 cm

Nagg, större spricka

862083

2021-01-09