Isak Isaksson skål

Isak Isaksson skål
Isak Isaksson skål
Isak Isaksson skål
Isak Isaksson skål
Isak Isaksson skål
Isak Isaksson skål
Isak Isaksson skål
Isak Isaksson skål
Isak Isaksson skål
Isak Isaksson skål

Såld för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ISAK ISAKSSON (född 1949), skål, glaserat stengods, signerad och daterad Isak -91, höjd 6, diameter 11,5 cm

862085

2021-01-09