Guldbrosch

Guldbrosch
Guldbrosch
Guldbrosch
Guldbrosch
Guldbrosch
Guldbrosch
Guldbrosch
Guldbrosch

Såld för:

Osåld

Utropspris

300 EUR

BROSCH, 18K guld, pärla, bredd 45 mm, vikt ca 5 g, Torshälla, Sverige 1800-tal.

Smått åldersrelaterat slitage.

862087

2021-01-10