Roland Svensson litografi

Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi
Roland Svensson litografi

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Psalmboken", signerad Roland S, pt, färglitografi, 33x24 cm

862092

2021-01-09