Herrbetjänt Edward

Herrbetjänt Edward
Herrbetjänt Edward
Herrbetjänt Edward
Herrbetjänt Edward
Herrbetjänt Edward
Herrbetjänt Edward
Herrbetjänt Edward
Herrbetjänt Edward
Herrbetjänt Edward
Herrbetjänt Edward

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 200 SEK

EDVARD, herrbetjänt, 1900-talets andra hälft, med byxpress, höjd ca 105 cm

Ej funktionstestad, brukslitage

862093

2021-01-09