Väggljustake

Väggljustake
Väggljustake
Väggljustake
Väggljustake
Väggljustake
Väggljustake
Väggljustake
Väggljustake

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

APPLIQUE, 1800-tal, fajans, Holland, ljushållare i mässing, 60x48 cm

Omarbetad, senare delar, nagg

862095

2021-01-09