Bordslampa Holmegaard
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSLAMPA, Holmegaard, Danmark, 1900-tal, omgjord från fotogenlampa, stomme i mässing och glas, oxblodsröd glaskupa, etikettmärkt Holmegaard Denmark, höjd ca 44 cm
Ej funktionstestad, smärre slitage
862096
2021-01-12