Bordslampa Holmegaard

Bordslampa Holmegaard
Bordslampa Holmegaard
Bordslampa Holmegaard
Bordslampa Holmegaard
Bordslampa Holmegaard
Bordslampa Holmegaard
Bordslampa Holmegaard
Bordslampa Holmegaard

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, Holmegaard, Danmark, 1900-tal, omgjord från fotogenlampa, stomme i mässing och glas, oxblodsröd glaskupa, etikettmärkt Holmegaard Denmark, höjd ca 44 cm

Ej funktionstestad, smärre slitage

862096

2021-01-12