Eli Keller små gröna vaser

Eli Keller små gröna vaser
Eli Keller små gröna vaser
Eli Keller små gröna vaser
Eli Keller små gröna vaser
Eli Keller små gröna vaser
Eli Keller små gröna vaser
Eli Keller små gröna vaser
Eli Keller små gröna vaser
Eli Keller små gröna vaser
Eli Keller små gröna vaser

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELI KELLER, vaser, 4 st samt 1 kopp unika, samtida, porslin, blekgrön celadon glasyr samt krackelaread kristallglasyr med röda koppar toner, tillverkade i egen verkstad i Saltsjö-Boo, signerade Eli undertill, höjd ca 6-10 cm

Obetydligt slitage

862099

2021-01-08