Eli Keller vaser 3st

Eli Keller vaser 3st
Eli Keller vaser 3st
Eli Keller vaser 3st
Eli Keller vaser 3st
Eli Keller vaser 3st
Eli Keller vaser 3st
Eli Keller vaser 3st
Eli Keller vaser 3st

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ELI KELLER, vaser, 3 st, unika, samtida, porslin, grönblå nickeloxid samt kobolt, kristallglasyr, tillverkade i egen verkstad i Saltsjö-Boo, signerade Eli undertill, höjd 18, 11 & 10 cm

Obetydligt slitage

862100

2021-01-08