Eli Keller vaser röda 4st

Eli Keller vaser röda 4st
Eli Keller vaser röda 4st
Eli Keller vaser röda 4st
Eli Keller vaser röda 4st
Eli Keller vaser röda 4st
Eli Keller vaser röda 4st
Eli Keller vaser röda 4st
Eli Keller vaser röda 4st

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELI KELLER, vaser, 4 st, unika, samtida, porslin, blodröd kristallglasyr, tillverkade i egen verkstad i Saltsjö-Boo, signerade Eli undertill, höjd ca 11--8 cm

Obetydligt slitage

862102

2021-01-08